Oferta


➲ Opiekun oferty: Kliknij, aby pokazać numer kontaktowy
 Podaj e-mail lub tel. komórkowy, wyślemy na niego numer kontaktowy:

WŁADYSŁAWOWO z wycieczką promową do Szwecji ! Kolonia / obóz młodzieżowy „Szwedzka Przygoda” 10-12 /

Władysławowo Pomorze Polska
Transport:Autokar, Inny, Autokar + prom
Wyżywienie:śniadanie, Obiad, Kolacja, Wg programu
Zakwaterowanie:Pensjonat
Wyposażenie:
  • TV
  • Jadalnia
  • Sala telewizyjna
  • Sala wielofunkcyjna
  • Internet
  • Sala gier

Symbol oferty:1065/2852 Pobierz:  pdf word qr


Cena podstawowa:
wyjazd/powrót - Łódź, WCZEŚNIEJ=TANIEJ Do 15.03.18, składka na TFG (10zł), miejsce na kolonii/obozie we Władysławowie 
Touroperator:musisz się zalogować

Zobacz inne oferty z:
Link do tej oferty: (kliknij pole, aby zaznaczyć treść)
           wydarzenia na facebooku sprzedaż on-line

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: transport, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, ratowniczą, podatek VAT, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 zł. Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za dodatkowe atrakcje i wycieczki fakultatywne.

WŁADYSŁAWOWO z wycieczką promową do Szwecji WŁADYSŁAWOWO z wycieczką promową do Szwecji

Kolonia / obóz młodzieżowy -Szwedzka Przygoda”
10 -12 / 13-15 / 16- 18 lat
12 dni

WŁADYSŁAWOWO WŁADYSŁAWOWO

- jedno z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce, położone u nasady Półwyspu Helskiego. Przyciąga turystów przepiękną, szeroką plażą, czystą wodą, powietrzem przesączonym jodem. Atrakcje Władysławowa to Aleja Gwiazd, wieża widokowa, port rybacki oraz dyskoteki - dlatego też Władysławowo zwane jest Polską Ibizą.

ZAKWATEROWANIE: ZAKWATEROWANIE:

Pensjonat -Irena” - usytuowany w dzielnicy willowej, w odległości ok. 1000 m od plaży Chałupy. Przygotowany jest na wypoczynek dzieci i młodzieży. Dysponuje 100 miejscami noclegowymi w pokojach 3,4,5 os. z łazienkami i TV oraz dostępem do Internetu, w większości pokoi balkony oraz widok na Zatokę. Większość pokoi posiada balkony. Na miejscu: stołówka, świetlica wyposażona w sprzęt audiowizualny, stół do tenisa, piłki. Obiekt ogrodzony, bezpieczny, na jego terenie miejsce do grillowania, wyposażone w ławki i stoły ogrodowe. Przed obiektem znajduje się plac zabaw dla dzieci, plac fitness, ścieżka rowerowa. W odległości ok.150 m duży plac zabaw, ścieżki edukacyjne oraz drewniane molo do rezerwatu Słone Łąki .

WYŻYWIENIE: WYŻYWIENIE:

podczas pobytu trzy posiłki dziennie (śniadania i kolacje - bufet, obiady serwowane) + podwieczorek. Pierwsze świadczenie kolacja w dniu wyjazdu, ostatnie śniadanie na promie + suchy prowiant na powrót.

TRANSPORT TRANSPORT

autokar - wyjazdy na dzień z Łodzi bez dopłat. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, Polskim Busem, samochodem lub PKP - miejsca rezerwowane: Warszawa + 80 zł, Toruń + 40 zł, Poznań + 40 zł, Lublin + 100 zł, Kraków + 100 zł, Katowice + 100 zł, Wrocław + 100 zł, Opole + 100 zł, Bydgoszcz + 40 zł, Piotrków Tryb. + 60 zł, Gliwice + 100 zł, Częstochowa + 80 zł, Kielce + 80 zł, Radom + 80 zł, Radomsko + 80 zł, Konin + 40 zł, Skierniewice + 80 zł, Białystok + 150 zł. Dojazd własny - zniżka 70 zł od ceny autokarowej.

PROGRAM PROGRAM

WYCIECZKI

WYCIECZKA PROMOWA DO SZWECJI promem Stena Line odbywająca się na zakończenie turnusu.
Program rejsu:
10 dnia turnusu po obiedzie wykwaterowanie z pensjonatu, transfer do terminalu w Gdyni, zaokrętowanie na prom Stena Line, wieczorem wypłynięcie z portu do Karlskrony, kolacja, dyskoteka , nocleg w kabinach 4-os. wewnętrznych, kolacje i śniadania w formie bogatego bufetu.
Śniadanie, przypłynięcie do Karlskrony, zwiedzanie miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, położonego na 33 wyspach: Wielki Rynek, Kościół Św. Trójcy, zwiedzanie Muzeum Morskiego z kolekcją łodzi podwodnych, galeonów, podwodnym tunelem, w którym można podziwiać na dnie morza wrak żaglowca, z bogatą kolekcją broni, armat, symulator statku i warsztat marynarza. Powrót na terminal w Karlskronie, zaokrętowanie, kolacja na promie, dyskoteka, nocleg w kabinach 4-os. wewnętrznych, śniadanie + suchy prowiant przypłynięcie do Gdyni, powrót wg rozkładu jazdy.

PÓŁWYSEP HELSKI - wycieczka: w programie port jachtowy i rybacki, latarnia morska, fortyfikacje obronne wybrzeża na Helu, FOKARIUM na Helu - będziemy podziwiać foki, które trafiają tutaj, znalezione na bałtyckich plażach chore lub ranne, aby w spokoju dojść do zdrowia. Tutaj też się rozmnażają a małe wracają do naturalnego środowiska.

WŁADYSŁAWOWO I CETNIEWO - spacer po Władysławowie, port rybacki, zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu oraz Ośrodka Przygotowań Olimpijskich polskich sportowców, Dom Rybaka - wieża widokowa, Muzeum Motyli - zbiory motyli i owadów pochodzących z całego świata, wystawa Magiczny Zawrót Głowy - to miejsce, w którym odkryjecie tajemnice iluzji optycznych, paradoksów, dziwnych obrazów i zabawnych trików.

ATRAKCJE
KASZUBSKIE KLIFY
- spacer odcinkiem wybrzeża klifowego w okolicach Cetniewa, będącym częścią Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Poszukiwanie roślin charakterystycznych dla warunków nadmorskich.

SPORT
• Kąpiele w morzu pod opieką ratownika,
• multi-sport: aerobic, frisbee, siatkówka, piłka nożna, koszykówka, bieganie, zajęcia z umiejętności orientowania się w terenie, poranny jogging dla chętnych,
• turniej grup w Wakacyjnym Czteroboju,

INTEGRACJA
• gry integracyjne,
• festiwal karaoke,
• Mam Talent,
• ognisko z pieczeniem kiełbasek,
• konkursy, gry terenowe,
• przeciąganie liny,
• wyścigi w workach,
• Mafia,
• planszówki,
• speed dating - masz tylko 5 minut,
• kręcimy zwariowany obozowy filmik i wrzucamy na facebooka,
• robimy sami pizzę - może kuchnia nam upiecze ?,
• baloniada,
• Wybory Miss i Mistera.


CHILL OUT
• spacery nad morze na zachód słońca - wybieramy najlepsze zdjęcie,
• opalanie się w -zebrę”,
• szalone dyskoteki w ośrodku, dla chętnych (min. 16 lat) dyskoteki w klubach Władysławowa oraz Beach Party w namiotach na plaży (ewentualne wstępy płatne we własnym zakresie),
• treningi relaksacyjne,
• obozowe SPA,
• poczuj się jak barman - przygotowywanie koktajli owocowych,
• łapanie Pokemonów,
• karykatura wychowawcy,
• wieczorek filmowy.

FAKULTATYWNIE FAKULTATYWNIE

AQUAPARK REDA - Stań oko w oko z rekinami! Wejdź do magicznej krainy bajkowych basenów, pontonowych zjeżdżalni i korzystaj ze wspaniałych atrakcji!: Castle Pool - przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400 l wody. Shark Slide - z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. Water Slides - system zjeżdżalni daje możliwość zabawy każdemu, najdłuższa w Polsce leniwa rzeka, aż 500 m różnorodnych zjeżdżalni, strefa dla dzieci ze statkiem pirackim, ekstremalna pionowa zjeżdżalnia z przeciążeniem dochodzącym do 3g. Zabawa w Aquaparku trwa 3 godz. Cena 70 zł/os.


REJS SZYBKĄ ŁODZIĄ MOTOROWĄ RIB. Łodzie typu RIB są to bardzo szybkie motorówki wykorzystywane na całym świecie w różnorodnych akcjach przez wojsko, policję, straż graniczną czy służby ratownicze. Wypróbowane w każdych warunkach, na wielu akwenach, w każdym działaniu. Pneumatyczna tuba podzielona na oddzielne komory zapewnia wyporność łodzi wystarczającą by uczynić ją niezatapialną. Dzięki swej unikatowej konstrukcji łódź RIB jest wyjątkowo szybka, zwrotna i dynamiczna, a przy tym wszystkim bardzo stabilna. Dzięki swoim walorom łódź jest bardzo bezpieczna i zapewnia niezapomniane wrażenia w pływaniu rozrywkowym. Cena 60 zł/os.

ŚWIADCZENIA ŚWIADCZENIA

Cena podstawowa obejmuje: transport, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, ratowniczą, podatek VAT, realizację programu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 0 zł.

Cena podstawowa nie obejmuje: dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za dodatkowe atrakcje i wycieczki fakultatywne.

UWAGI UWAGI

Należy zabrać ze sobą wypełnioną kartę kwalifikacyjną. Wymagany jest ważny paszport lub dowód osobisty. Kieszonkowe na drobne zakupy ok. 100 koron szwedzkich. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU

1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP - rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego dociera bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów ok. 7 dni przed wyjazdem.

Atrakcje

Godziny wyjazdów

Terminy i ceny

termin dni cena od osoby   miejsca Uwagi Schowek
2018-06-24 - 2018-07-09   (Niedziela - Poniedziałek) 16 1795 PLN1695 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-07-07 - 2018-07-18   (Sobota - środa) 12 1465 PLN1365 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
2018-07-16 - 2018-07-27   (Poniedziałek - Piątek) 12 1465 PLN1365 PLN Rezerwuj sprawdź miejsca +
Komentarze (0)
Ocena: 0

Jeśli masz pytanie, skorzystaj z formularza kontaktowego...
Vitruvius.pl - administrator tego portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziękujemy za dodanie komentarza.

Zarejestruj się w systemie lojalnościowym i zbieraj za każdą opinię 50 punktów lojalnościowych i wymieniaj punkty na nagrody.

Powiększ mapę

Przewodniki